KILKA SŁÓW O NAS

PROFITTERS jest rodzinną firmą zajmującą się montażem okien i drzwi. Dzięki wieloletniej praktyce zdobytej w kraju oraz zagranicą możemy zaoferować jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Lata doświadczenia przekładają się na jakość i zaufanie klientów. Gwarantujemy kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, transportu oraz montażu okien, drzwi, fasad, rolet, parapetów renomowanych producentów. Jako wzorowo zorganizowana firma, terminowo wykonujemy powierzone zadania przy zastosowaniu najnowszych technologii i zachowaniu najwyższej jakości. To wszystko w najwyższym standardzie - cenimy sobie 100% zadowolenia oraz satysfakcję naszego klienta bez żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy pełne wsparcie dla naszych klientów oraz serwis pogwarancyjny.

Wykonujemy ciepły montaż, montaż okien na konsolach dystansowych. Zajmujemy się montażem okien tarasowych HST i PSK niezależnie od ich wielkości.

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, z nami nie musisz się stresować, że coś zostanie nie prawidłowo wykonane - dajemy gwarancję na nasze usługi.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Obsługujemy również klientów zagranicznych z Danii, Norwegii, Anglii oraz Szwecji - rozmawiamy w języku angielskim.

×