KILKA SŁÓW O NAS

PROFITTERS jest rodzinną firmą zajmującą się montażem okien i drzwi. Dzięki wieloletniej praktyce zdobytej w kraju oraz zagranicą możemy zaoferować jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Nie bazujemy jak większość firm na podwykonawcach - jesteśmy montażystami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą zaoferować kompleksową usługe montażu lub wymiany stolarki otworowej. Przyjedziemy, dokonamy pomiarów, doradzimy z jakiej firmy wybrać okna lub drzwi oraz finalnie zamówimy i zamontujemy.

To wszystko w najwyższym standardzie - cenimy sobie 100% zadowolenia oraz satysfakcję naszego klienta bez żadnych ukrytych kosztów.

Wykonujemy ciepły montaż, montaż okien na konsolach dystansowych. Zajmujemy się montażem okien tarasowych HST i PSK niezależnie od ich wielkości.

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, z nami nie musisz się stresować, że coś zostanie nie prawidłowo wykonane - dajemy gwarancję na nasze usługi.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Obsługujemy również klientów zagranicznych z Danii, Norwegii, Anglii oraz Szwecji - rozmawiamy w języku angielskim.

×