welcome fontanero

5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm zapewnia doskonałe parametry cieplne, mocny profil o podwyższonej sztywności gwarantuje większą swobodę w projektowaniu konstrukcji okien, nieskazitelną biel oraz brylantowy połysk profili zapewnia wysokogatunkowy PVC

Odporny na zabrudzenie i czynniki atmosferyczne, łatwy w utrzymaniu czystości, szkło neutralne – nie daje efektu tzw. "brudnych firan", przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego o współczynniku U=0.7 Wm2K możesz zaoszczędzić nawet do 20% wydatków na ogrzewanie, odpowiednią szczelność gwarantują uszczelki z EPDM.

welcome fontanero

IDEAL 7000 to przykład synergicznego wykorzystania właściwości profili i szyb zespolonych w celu tworzenia okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości do Uf =1,0 W/m2 K w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm gwarantuje najlepsze parametry cieplne okna

Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.

System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi seriami profili o głębokości 85 mm

welcome fontanero

Aluplast Intertec 85 to zaawansowany system profili okiennych, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oferuje znakomite parametry techniczne oraz wysoki komfort użytkowania okien.

Profile systemu cechuje ponadczasowe, klasyczne wzornictwo o wyważonych proporcjach, doskonale wpisujące się w obecne trendy kształtowania optyki elewacji.

Specjalna konstrukcja skrzydła pozwala na zastosowanie technologii wklejania szyb, co umożliwia tworzenie stabilnych konstrukcji okiennych o jeszcze większych wymiarach. Wąskie złożenia profili o szerokości 115 mm pozwalają zmaksymalizować powierzchnię szyby, zapewniając tym samym dopływ większej ilości światła do pomieszczenia.

×