aluminium

Okna aluminiowe to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie inwestycje na długie lata. Dzięki swojej solidności przeważają nad oknami drewnianymi i plastikowymi.

Taki rodzaj okien jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne, co w rezultacie pozwala uniknąć wszelkich nieestetycznych zniszczeń jak odbarwienia i zniekształcenia. Ponadto okna aluminiowe cechuje lekka waga- nawet przy montażach większych gabarytów nie będą potrzebne dodatkowe rozwiązania dotyczące wzmocnień. Wytrzymała mechanika, dźwiękoszczelność i estetyka sprawiają, że najczęstszy wybór Klientów pada właśnie na nie.

aluminium

Wygląd i funkcjonalność aluminiowych drzwi można w pełni dostosować do swoich potrzeb. Sprawdzają się one w obiektach użytku publicznego jak i również w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach. Drzwi aluminiowe odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych.

Dzięki nowoczesnym uszczelkom gwarantują wysokie parametry termiczne. Oferujemy systemy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe w najwyższej jakości. Dzięki szerokiej gamie kolorów możemy zaoferować rozwiązania, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów.

×